Batéria

Naši profesionáli skontrolujú stav vašej batérie a v prípade potreby ju vymenia za novú.

Popis služby

  • V súčasnosti je batéria dôležitou súčasťou vozidla. Okrem toho, že vďaka nej môžeme naštartovať vozidlo, poskytuje elektrickú energiu všetkým elektronickým systémom vozidla, ako sú svetlá, rádio, stierače, vyhrievanie sedadiel a ďalšie, keď nestačí množstvo elektrickej energie dodanej alternátorom. Moderné vozidlá s veľkým množstvom elektronických súčiastok a automatickým systémom štart-stop vyžadujú vysokokvalitné batérie s veľkou kapacitou.
  • Pokiaľ máte problémy s naštartovaním vozidla, môžete sa spoľahnúť na odbornú pomoc vo Vianore. Máme nástroje potrebné na kontrolu výkonu batérie a v prípade nutnosti ju môžeme vymeniť. Ponuka Vianoru zahrnuje najbežnejšie typy batérií a s vysokokvalitnými batériami naštartujete svoje vozidlo i pri nízkych teplotách.  Výber batérie sa odvíja od podmienok jej použitia a cena ide ruku v ruke s kvalitou.  Pomôžeme vám nájsť batériu vhodnú pre vaše vozidlo.
  • Batérie sú nebezpečný odpad. Pri likvidácii starej batérie je potrebné pamätať na to, že ide o nebezpečný odpad, ktorý obsahuje jedovatú kyselinu sírovú, a treba s ním podľa toho zaobchádzať. Vo Vianore sa o použité batérie postaráme za vás.